Trys priežastys, kodėl Jūs privalote turėti ADĪNA

4/22/20233 min read

Pradėsiu nuo to, kad visiškai, absoliučiai, tiesiog neįmanomai nekenčiu klausimo O kas dabar madinga? Ką pirkti ar nepirkti šį pavasarį, trys vasaros tendencijų topai, kokia turi būti spintos kapsulė ir pats baisiausias - į kokią rankinę investuoti???

Neseniai pamačiau nepaprastai įdomių fotografijų ciklą: Danų fotografas Hans Eijkelboom 1990-2000m. fotografavo praeivius judriose Amsterdamo, Niujorko ir Paryžiaus gatvėse, strategiškai pasirinkęs vietas, apsuptas prekybos centrų. Jo įamžinti praeiviai lyg klonai. Pvz: 2005m. visi vyrai dėvėjo džinsus ir denim švarką, o 2007m. merginos - mini džinsinius sijonėlius ir juodas tampres. Tyrinėjant nuotraukas ėmiau jas gretininti su šiandiena... Ar taip pat yra ir dabar? Ar aš būčiau vienas tų praeivių džinsinių sijonų masėje?

Fotografo Hans Eijkelboom tyrimas

Šios fotografijos atliepė mano jau labai ilgai austą mintį - na, koks gi, po velniais, skirtumas? Ar drabužis tikraaai dabar madingas, ar šį pavasarį pataikysite su trendais, ar džinsai dabar siauri ar platūs? Mados tendencijos - toks kreivas mūsų pačių veidrodis, reaguojančios į pasaulio įvykius, visuomenės pokyčius, apšviečiančios ir išryškinančios mūsų silpnybes. Gyventi čia ir dabar” nuneigiant trendus” beveik neįmanoma, jais persismelkia kiekviena mūsų diena. Bet galime neišprotėti, daugiau kalbėti apie stilių, ieškoti madoje savęs, bandyti, eskperimentuoti, suprasti, ką dieviname, ko negalime pakęsti. Drabužiuose šalia funkcijos atrasti paslėptas žinutes, istorijas, gal truputį daugiau prasmės.

Nepasakosiu, prie kokių kelniu tinka ADĪNA, neparodysiu penkių būdų ar trijų derinių, geriau - tris priežastis, kodėl
šie marškinėliai gali būti geriausi draugai visą vasarą, rudenį ar žiemą.

Priežastis nr. 1
Vieninteliai ir nepakartojami

Priežastis nr. 2
Tobulas bazinis drabužis

ADĪNA - paprasti, bet nepakartojami. Unikalus marginimas nugaroje atkreipia dėmesį į autentišką dizainą. Labiau įgudusi akis pastebės ir užrašus lietuvių kalba. Iš ADĪNA dėvėtojų girdėjome, kad marškinėliai padeda pralaužti ledus pokalbyje ant nugaros ieškant apibraukto savo gimtadienio.

Minimalistinis ir švarus marškinėlių priekio dizainas paverčia ADĪNA tobulu baziniu drabužiu, kurį galite sluoksniuoti su pačiais įvairiausiais švarkais. Išsiuvinėtas logotipas nekonkuruoja su viršutiniais drabužiais, suteikia deriniui įdomaus medžiagiškumo.

Priežastis nr. 3
Jeigu marškinėliai ir džemperis turėtų vaiką - tai būtų ADĪNA

Bet čia juk ne maikė- sako man klientė apsilankiusi studijoje pasimatuoti ADĪNA marškinėlių. Suglumau, kūriau lyg ir maikę, galvojau kaip apie maikę. Čia labiau...džemp.. dabar jau suglumsta klientė ir nebaigia sakinio. Na taip, audinio pasirinkimas ne visai tradicinis, bet tuo ir nuostabus. ADĪNA - viskozinis marškinėlių ir džemperio vaikas. Minkštas, švelnus, kvėpuojantis, nuostabiai krentantis.

Ir pabaigai: mano labai profesionalus mados dizainerės su dviem diplomais patarimas - dėvėkite, ką norite ir kaip norite - kvailai, keistai, įdomiai, netradiciškai, visiškai paprastai, banaliai, taip, kaip tik Jūs viena gebate. Džiaukitės juodų kelnių ir baltų marškinėlų uniformą 365 dienas per metus arba savo spintoje turėkite 365 neoninių spalvų švarkus. Investuokite į keliones, santykius ir prisiminimus, o ne rankines. Na, o jei Jums atliepia APRILIS, mūsų istorija, darbai ir mintys, savo spintoje PRIVALOTE turėti ADĪNA. Juokauju... bet įtikinau?

R.